TEAM ROSTER

Varsity Rowers

Aidan Sandhoefner
Fourth Year
Cognitive Science, Neuroscience, Linguistics


Brian Nguyen
Fifth Year
Computer Science and Engineering


Image result for profile image blank

Bochao Zhang
Third Year
Environmental Science


Image result for profile image blank

Cole Smith
Second Year
Computer Science and Engineering


Devon Fitzpatrick
Fourth Year
Animal Science


Image result for profile image blank

Eric Stone
Third Year
Materials Science and Engineering


Harnawaz Boparai
Fifth Year
Wildlife, Fish, and Conservation Biology


Henry Pfaff
Third Year
Mechanical Engineering, Electrical Engineering


Jeremy Vega
Third Year
Electrical Engineering


Jose Miguel Limcaoco
Third Year
Pharmaceutical Chemistry


Lorenzo Contolini
Second Year
Genetics and Genomics


Image result for profile image blank

Max Win
Third Year
Materials Science and Engineering, Chemistry Minor


Paul Tominez
Third Year
Pharmaceutical Chemistry


Ryan Buchner
Second Year
Genetics and Genomics, Statistics Minor


Image result for profile image blank

Stevie Benko
Fourth Year
Economics, Philosophy


Aydin Schwartz
Third Year
Economics, Mathematics Minor


Image result for profile image blank

Brian Nguyen
Fourth Year
Computer Science


Chandler Gorman
Second Year
Evolution, Ecology, and Biodiversity


David Parks
Fourth Year
Mechanical Engineering


Image result for profile image blank

Eden Ly
Fifth Year
Environmental Policy, Analysis, and Planning


Garrett Robertson
Third Year
Mechanical Engineering


Image result for profile image blank

Henry Nguyen
Fourth Year
Electrical Engineering


Ian Menk
Third Year
Political Science, Education Minor


Jesse Harper
Second Year
Aerospace Science and Engineering


Joseph Sexson
Second Year
Civil Engineering


Luke Stocker
Third Year
English


Nate Vince
Second Year
History, Managerial Economics


Image result for profile image blank

Ricky Zapardiel
Fourth Year
Political Science


Stephen Foster
Fourth Year
Materials Science, Mechanical Engineering


Tobi Stein
Second Year
Civil Engineering


Varsity Coxswains

Amabel Fang
Fourth Year
Microbiology


Katie Weaver
Third Year
Cognitive Science


Hannah Wodrich
Fourth Year
Neurobiology, Physiology, & Behavior, Education Minor


Bridget Kelly
Second Year
Computer Science, Applied Math


Novice Rowers

Christian Bushnell
First Year
Economics


Gabriel Ketron
First Year
Biomedical Engineering


Jeremiah Song
First Year
Political Science


Jozsef Augusztiny
First Year
Computer Science


Kelon Gonzalez
Third Year
Managerial Economics


Matt Doucette
First Year
Political Science


Mitch Gladding
Second Year
Biological Sciences


Oscar Zimmermann
Third Year
Land Use Planning and Management


Sunny Selak
First Year
Neurobiology, Physiology, and Behavior


Christian Guevara
Fifth Year
Aerospace Science and Engineering


Ethan Wright
First Year
Electrical Engineering


Joel Zuniga
First Year
Computer Science and Engineering


Image result for profile image blank

Karl Wyhlidko
Third Year
Environmental Chemistry


Luca Keßler
Third Year
Managerial Economics


Michael Yang
First Year
Computer Science


Nemesio Alcazar Jr
Fourth Year
Communications


Quân Nguyen
Third Year
Biochemistry and Molecular Biology, CS


Image result for profile image blank

Vincent Luong
Third Year
Computational Cognitive Science


Novice Coxswains

Adrienne Blythe
First Year
Environmental Science and Management


Juliana Dere
First Year
Undeclared